otsikko
Etusivu      Talli ja tilat      Oriit      Tammat      Toiminta      Muuta

 

    Showkilpailut welshponeille 06.02.2012

Kilpailupäivämäärä/VIP: 06.01.2012/04.02.2012
Kilpailupaikka: Paraatiponit
Järjestäjä: Dani, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Osallistuminen
Sähköposti: [email protected], otsikko: Welsh show 40
Huom! Jos haluat osallistua samalla kokoonpanolla kaikkiin avoimiin ratsastuskilpailuihin, otsikoi welsh show 39-42

Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br />
Poista jokerimerkit osallistumisesta! Br-tagissa on välilyönti ennen kenoviivaa!

    Luokat

Luokka 1. Riding Class Under Saddle, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 2. Riding Class Under Saddle, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II TULOKSET
Luokka 3. Riding Class Working Hunter, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 4. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET

    Tulokset

Overall Supreme Driven Champion I: Ellen - Mwyaf Cwrw (D)

Luokka 1. Riding Class Under Saddle, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I - 13/16
1. elen - Criallt Esgidiau Ddu (D) Ridden Champion I
2. taffel - Dam-Di-Daa (B) Reserve Ridden Champion I
3. rio - Fairford Mad Hatter (D)
4. Takku - Taraco Lydleld (D)
5. taffel - Shh Don't Move (B)
6. Dani - Sternchen (PB)
7. elen - Criallt Breuddwyd Gwrach (D)
8. Takku - Annwyl RAD (D)
9. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
10. Huttis - Gwalch Talfryn (C)
11. rio - Night Mind Nascal (D)
12. Fancy - Hywarrd Morwenna (A)
13. Fancy - Hywarrd Eurwen (A)

Luokka 2. Riding Class Under Saddle, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II - 14/16
1. Ada - Calembel Radon (A) Ridden Champion II
2. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D) Reserve Ridden Champion II
3. Milja - Falgun's Yassmin (A)
4. Fancy - Dryswllyn Eiliw (A)
5. Huttis - Daniella Lili (D)
6. Dani - Mathilda (D)
7. Fancy - Bethan Vienna (A)
8. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)
9. taffel - Wia Caden (A)
10. Milja - Cedion Siarad Dwli (A)
11. elen - Sunrise's Harmonica (B)
12. rio - Appledore (B)
13. rio - Red Star (B)
14. elen - Llygedyn Penrith (D)

Luokka 3. Riding Class Working Hunter, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. Takku - Don Boreal (C) Ridden Champion I
2. rio - Never Willow Narcissa (D) Reserve Ridden Champion I
3. Huttis - Danwhirl LAC (D)
4. Unte - Alchemist LAC (A)
5. Huttis - Llygedyn Eiriol (D)
6. Fancy - Gwalch Berth (D)
7. Takku - Wandsdyke Lady Corona (D)
8. Milja - Cedion Faery Princess (B)
9. Dani - Mairghred Dawn (D)
10. josh - Negge's Rowling (A)
11. rio - Hallows Mistletoe (D)
12. elen - Criallt Twrgadarn (D)
13. Fancy - Wyndrr Cynferth (A)
14. Unte - Aelwen Sir Nicolas (A)
15. elen - Criallt Dwyno (D)
16. taffel - Y Dilledyn (B)

Luokka 4. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. Ellen - Mwyaf Cwrw (D) Driven Champion I
2. josh - Flower Midnight (B) Reserve Driven Champion I
3. rio - Fairford Mad Hatter (D)
4. Milja - Arianell (A)
5. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
6. Huttis - Dennel Deddwr (D)
7. elen - Criallt Twrgadarn (D)
8. Takku - Don Boreal (C)
9. Ellen - Eden Mordwywyr (D)
10. josh - Aneirin Dewey (D)
11. elen - Criallt Dwyno (D)
12. Takku - Cedion Seren Aeryn (C)
13. Fancy - Cahn Morwydd (D)
14. Fancy - Hywarrd Brynmor (A)
15. rio - Night Mind Nascal (D)

 

Paraatiponit on virtuaalitalli.
Kaiken materiaalin © dani 2012, ellei toisin ole mainittu. Kopiointi kielletty!