otsikko
Etusivu      Talli ja tilat      Ponit      Toiminta      Muuta

 

    Showkilpailut welshponeille 30.10.2011

Kilpailupäivämäärä/VIP: 30.10.2011/28.10.2011
Kilpailupaikka: Paraatiponit
Järjestäjä: Dani, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Osallistuminen
Sähköposti: [email protected], otsikko: Welsh show 24
Huom! Jos haluat osallistua samalla kokoonpanolla kaikkiin avoimiin kilpailuihin, otsikoi welsh show 23-27

Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br />
Poista jokerimerkit osallistumisesta! Br-tagissa on välilyönti ennen kenoviivaa!

    Luokat

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET

    Tulokset

Overall Supreme Ridden Champion: Riikka P. - Nectar's Rúnya (D)

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I - 14/16
1. josh - Sweetcolour (A) Driven Champion I
2. Fancy - Swyn Gyfaredd (D) Reserve Driven Champion I
3. idam - Rhys Twedwr (D)
4. rio - Aelwen Edwina (D)
5. Huttis - Daniella Lili (D)
6. Meow - Gwalch Arwel (A)
7. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
8. rio - Aelwen Morgoth (D)
9. Fancy - Wyndrr Cynferth (A)
10. taffel - Freaky Love (D)
11. josh - Leonidas (A)
12. elen - Merrywood's Míthrim (D)
13. elen - Cedion Arglwydd (C)
14. idam - Gwynedd Emrys (D)

Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 13/16
1. Fancy - Crwys Rheanna (A) Driven Champion I
2. rio - Aelwen Catarin (D) Reserve Driven Champion I
3. idam - Ceinwen Aderyn (D)
4. idam - Criallt Llaes Afon (D)
5. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
6. Fancy - Greenwich's Rheinfrech (D)
7. Huttis - Dennel Deddwr (D)
8. josh - Katarina W (B)
9. josh - Agus Iogair (C)
10. Dani - Gwalch Farquhar (D)
11. rio - Aelwen Clio (D)
12. taffel - Mab Pysgotwyr (D)
13. Meow - Gwalch Geirwir (D)

Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 13/16
1. josh - Aneirin Dewey (D) Driven Champion I
2. Dani - Eileanor (D) Reserve Driven Champion I
3. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D)
4. rio - Aelwen Maggie (D)
5. idam - Lleidr Nesta Ceri (D)
6. Huttis - Dewey BRN (B)
7. Ada - Calembel Radon (A)
8. rio - Aelwen Bellieus (D)
9. Fancy - Sirydd Nereida (D)
10. idam - Blodwedd Seren (D)
11. Fancy - Moniet Siwan (D)
12. Huttis - Gwalch Talfryn (C)
13. Dani - Hagor Dawn (A)

Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. Riikka P. - Nectar's Rúnya (D) Ridden Champion I
2. Mei Shiratori - Rhoscfflach Ffarwel Haf (D) Reserve Ridden Champion I
3. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A)
4. Riikka P. - Riverton Merrion (D)
5. Mei Shiratori - Rhoscfflach Awen Mai (D)
6. Huttis - Weatherlady LAC (D)
7. Huttis - Danwhirl LAC (D)
8. Fancy - Greenwich's Morwen (A)
9. evia - Lochlainn Dawn (D)
10. taffel - Pompous Charmer (A)
11. taffel - TB Catisha (B)
12. idam - Rhianna af Liefenhof (B)
13. Fancy - Greenwich's Eilwen (A)
14. Dani - Mathilda (D)
15. Katzu - Gwalch Grigor (PB)
16. idam - Lawrence Dawn (B)

Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. Dani - Sternchen (PB) Ridden Champion I
2. Huttis - Cardok (B) Reserve Ridden Champion I
3. Mei Shiratori - Novato Megan Nest (D)
4. taffel - Think Positive! (PB)
5. idam - Gwenith's Llinos (A)
6. Dina - Joyhofs Leolin (D)
7. Riikka P. - Pelippa R (D)
8. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D)
9. Mei Shiratori - Pencocks Cadi Lleucu (D)
10. rio - Aelwen Alawel (B)
11. elen - Llygedyn Adenydd (D)
12. idam - Lleidr Drystan (A)
13. rio - Aelwen Silvertine (B)
14. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)
15. Fancy - Gwen Kendall (A)
16. Fancy - Cahn Morwydd (D)

 

Paraatiponit on virtuaalitalli.
Kaiken materiaalin © dani 2011, ellei toisin ole mainittu. Kopiointi kielletty!