otsikko
Etusivu      Talli ja tilat      Ponit      Toiminta      Muuta

 

    Showkilpailut welshponeille 18.10.2011

Kilpailupäivämäärä/VIP: 18.10.2011/16.10.2011
Kilpailupaikka: Paraatiponit
Järjestäjä: Dani, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Osallistuminen
Sähköposti: [email protected], otsikko: Welsh show 18
Huom! Jos haluat osallistua samalla kokoonpanolla kaikkiin avoimiin kilpailuihin, otsikoi welsh show 16-22

Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br />
Poista jokerimerkit osallistumisesta! Br-tagissa on välilyönti ennen kenoviivaa!

    Luokat

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 6. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II TULOKSET

    Tulokset

Overall Supreme Driven Champion: Snifffe - Olaf Brwydrwr (D)

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. Snifffe - Olaf Brwydrwr (D) Driven Champion I
2. Huttis - Gwalch Talfryn (C) Reserve Driven Champion I
3. josh - Leonidas (A)
4. Dani - Hagor Dawn (A)
5. taffel - Freaky Love (D)
6. elen - Cedion Arglwydd (C)
7. rio - Aelwen Mordor (D)
8. Huttis - Dennel Deddwr (D)
9. josh - Sweetcolour (A)
10. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A)
11. elen - Merrywood's Míthrim (D)
12. Snifffe - Llyw Neifion (D)
13. Fancy - Swyn Gyfaredd (D)
14. rio - Aelwen Edwina (D)
15. Fancy - Wyndrr Cynferth (A)

Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. idam - Criallt Llaes Afon (D) Driven Champion I
2. taffel - Mab Pysgotwyr (D) Reserve Driven Champion I
3. Fancy - Greenwich's Rheinfrech (D)
4. Snifffe - Lloidwynr Hydref (C)
5. rio - Aelwen Bellieus (D)
6. Dani - Gwalch Farquhar (D)
7. Snifffe - Kies Crielda (C)
8. Dani - Eileanor (D)
9. idam - Aelwen Llywen Crist (D)
10. josh - Katarina W (B)
11. Huttis - Cardok (B)
12. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)
13. rio - Aelwen Morgoth (D)
14. Fancy - Crwys Rheanna (A)
15. josh - Agus Iogair (C)

Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. josh - Aneirin Dewey (D) Driven Champion I
2. Ada - Calembel Radon (A) Reserve Driven Champion I
3. rio - Aelwen Clio (D)
4. Dani - Gwalch Cinderella (PB)
5. rio - Aelwen Brenin Llwyd (D)
6. Snifffe - Goleygwir Esther (A)
7. idam - Gwynedd Emrys (D)
8. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
9. idam - Ceinwen Aderyn (D)
10. Dani - Elijah (C)
11. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D)
12. Fancy - Moniet Siwan (D)
13. Fancy - Sirydd Nereida (D)
14. Snifffe - Lweillyn Miss U (A)
15. Huttis - Dewey BRN (B)

Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. Fancy - Hywarrd Brynmor (A) Ridden Champion I
2. josh - Aelwen Elessar (B) Reserve Ridden Champion I
3. taffel - TB Catisha (B)
4. josh - Barkway Constellation (B)
5. idam - Lleidr Drystan (A)
6. Dani - Mathilda (D)
7. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D)
8. elen - Caer Llion Dawn (C)
9. taffel - Pompous Charmer (A)
10. elen - Gwalch Gwraig (D)
11. Fancy - Hywarrd Gwenifer (A)
12. rio - Aelwen Silvertine (B)
13. Milja - Cedion Siarad Dwli (A)
14. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
15. rio - Aelwen Alawel (B)
16. idam - Dawn Meaghan (A)

Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. rio - Aelwen Eldora (B) Ridden Champion I
2. Riikka P. - Riverton Merrion (D) Reserve Ridden Champion I
3. Fancy - Gwalch Llwch Mordwywr (A)
4. Fancy - Qwych Arianwyn (A)
5. idam - Lawrence Dawn (B)
6. idam - Rhianna af Liefenhof (B)
7. Katzu - Gwalch Grigor (PB)
8. Snifffe - Eiluned Mabyn (B)
9. Dani - Jameela Eleri Dawn (PB)
10. Snifffe - Síon Meiriona (B)
11. rio - Aelwen Red Cyris (B)
12. josh - Cedion Nos Fawrth (B)
13. Huttis - Daniella Lili (D)
14. Dani - Sternchen (PB)
15. josh - Aerona Aderyn (B)
16. taffel - Think Positive! (PB)

Luokka 6. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II - 7/16
1. elen - Llygedyn Penrith (D) Ridden Champion II
2. Fancy - Dryswllyn Eiliw (A) Reserve Ridden Champion II
3. rio - Red Star (B)
4. Milja - Falgun's Yassmin (A)
5. Fancy - Bethan Vienna (A)
6. rio - Gulliver (B)
7. elen - Sunrise's Harmonica (B)

 

Paraatiponit on virtuaalitalli.
Kaiken materiaalin © dani 2011, ellei toisin ole mainittu. Kopiointi kielletty!