otsikko
Etusivu      Talli ja tilat      Ponit      Toiminta      Muuta

 

    Showkilpailut welshponeille 16.10.2011

Kilpailupäivämäärä/VIP: 16.10.2011/14.10.2011
Kilpailupaikka: Paraatiponit
Järjestäjä: Dani, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Osallistuminen
Sähköposti: [email protected], otsikko: Welsh show 16
Huom! Jos haluat osallistua samalla kokoonpanolla kaikkiin avoimiin kilpailuihin, otsikoi welsh show 16-22

Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br />
Poista jokerimerkit osallistumisesta! Br-tagissa on välilyönti ennen kenoviivaa!

    Luokat

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 6. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II TULOKSET

    Tulokset

Overall Supreme Ridden Champion: rio - Aelwen Red Cyris (B)

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. Fancy - Swyn Gyfaredd (D) Driven Champion I
2. Huttis - Dennel Deddwr (D) Reserve Driven Champion I
3. elen - Merrywood's Míthrim (D)
4. Snifffe - Olaf Brwydrwr (D)
5. Huttis - Gwalch Talfryn (C)
6. josh - Sweetcolour (A)
7. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A)
8. taffel - Freaky Love (D)
9. rio - Aelwen Edwina (D)
10. Fancy - Wyndrr Cynferth (A)
11. elen - Cedion Arglwydd (C)
12. rio - Aelwen Mordor (D)
13. Snifffe - Llyw Neifion (D)
14. Dani - Hagor Dawn (A)
15. josh - Leonidas (A)

Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. Fancy - Greenwich's Rheinfrech (D) Driven Champion I
2. idam - Criallt Llaes Afon (D) Reserve Driven Champion I
3. josh - Agus Iogair (C)
4. idam - Aelwen Llywen Crist (D)
5. Dani - Eileanor (D)
6. Fancy - Crwys Rheanna (A)
7. Dani - Gwalch Farquhar (D)
8. Snifffe - Kies Crielda (C)
9. josh - Katarina W (B)
10. rio - Aelwen Bellieus (D)
11. Huttis - Cardok (B)
12. Snifffe - Lloidwynr Hydref (C)
13. rio - Aelwen Morgoth (D)
14. taffel - Mab Pysgotwyr (D)
15. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)

Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 15/16
1. Snifffe - Lweillyn Miss U (A) Driven Champion I
2. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D) Reserve Driven Champion I
3. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
4. Ada - Calembel Radon (A)
5. Fancy - Moniet Siwan (D)
6. Dani - Gwalch Cinderella (PB)
7. josh - Aneirin Dewey (D)
8. Huttis - Dewey BRN (B)
9. rio - Aelwen Clio (D)
10. idam - Gwynedd Emrys (D)
11. Dani - Elijah (C)
12. Fancy - Sirydd Nereida (D)
13. Snifffe - Goleygwir Esther (A)
14. idam - Ceinwen Aderyn (D)
15. rio - Aelwen Brenin Llwyd (D)

Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. josh - Aelwen Elessar (B) Ridden Champion I
2. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D)Reserve Ridden Champion I
3. Fancy - Hywarrd Gwenifer (A)
4. Fancy - Hywarrd Brynmor (A)
5. idam - Dawn Meaghan (A)
6. taffel - Pompous Charmer (A)
7. rio - Aelwen Silvertine (B)
8. Milja - Cedion Siarad Dwli (A)
9. idam - Lleidr Drystan (A)
10. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
11. taffel - TB Catisha (B)
12. rio - Aelwen Alawel (B)
13. Dani - Mathilda (D)
14. josh - Barkway Constellation (B)
15. elen - Gwalch Gwraig (D)
16. elen - Caer Llion Dawn (C)

Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 16/16
1. rio - Aelwen Red Cyris (B) Ridden Champion I
2. Huttis - Daniella Lili (D) Reserve Ridden Champion I
3. Katzu - Gwalch Grigor (PB)
4. idam - Lawrence Dawn (B)
5. taffel - Think Positive! (PB)
6. josh - Aerona Aderyn (B)
7. Riikka P. - Riverton Merrion (D)
8. Dani - Jameela Eleri Dawn (PB)
9. Snifffe - Síon Meiriona (B)
10. idam - Rhianna af Liefenhof (B)
11. Dani - Sternchen (PB)
12. Snifffe - Eiluned Mabyn (B)
13. josh - Cedion Nos Fawrth (B)
14. Fancy - Gwalch Llwch Mordwywr (A)
15. rio - Aelwen Eldora (B)
16. Fancy - Qwych Arianwyn (A)

Luokka 6. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso II - 7/16
1. rio - Gulliver (B) Ridden Champion II
2. Fancy - Bethan Vienna (A) Reserve Ridden Champion II
3. elen - Sunrise's Harmonica (B)
4. elen - Llygedyn Penrith (D)
5. Milja - Falgun's Yassmin (A)
6. Fancy - Dryswllyn Eiliw (A)
7. rio - Red Star (B)

 

Paraatiponit on virtuaalitalli.
Kaiken materiaalin © dani 2011, ellei toisin ole mainittu. Kopiointi kielletty!