otsikko
Etusivu      Talli ja tilat      Ponit      Toiminta      Muuta

 

    Showkilpailut welshponeille 07.09.2011

Kilpailupäivämäärä/VIP: 07.09.2011/05.09.2011
Kilpailupaikka: Paraatiponit
Järjestäjä: Dani, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Osallistuminen
Sähköposti: [email protected], otsikko: Welsh show 11
Huom! Jos haluat osallistua samalla kokoonpanolla kaikkiin avoimiin kilpailuihin, otsikoi welsh show 11-15

Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br />
Poista jokerimerkit osallistumisesta! Br-tagissa on välilyönti ennen kenoviivaa!

    Luokat

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET
Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I TULOKSET

    Tulokset

Overall Supreme Champion: Juli - Gwalch Pelydru (D)

Luokka 1. Driving Class, avoinna sektioille A, B, C, D, PB, taso I - 8/16
1. Juli - Gwalch Pelydru (D) Driven Champion I
2. rio - Aelwen Maggie (D) Reserve Driven Champion I
3. rio - Aelwen Catarin (D)
4. Huttis - Aelwyd Dawn (A)
5. Huttis - Rhonwen Dawn (C)
6. Juli - Hazyvale's Gweledydd (D)
7. Dani - Llygedyn Tiernan (D)
8. Dani - Elijah (C)

Luokka 2. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 8/16
1. Huttis - Daniella Lili (D) Driven Champion I
2. Juli - Trithiwa Dawn (C) Reserve Driven Champion I
3. rio - Aelwen Edwina (D)
4. Dani - Llygedyn Adain (D)
5. Dani - Hagor Dawn (A)
6. Huttis - Dennel Deddwr (D)
7. Juli - Gwalch Rosina (D)
8. rio - Aelwen Belrog (D)

Luokka 3. Driving Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 8/16
1. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A) Driven Champion I
2. Huttis - Gwalch Talfryn (C) Reserve Driven Champion I
3. Juli - Trôns (B)
4. rio - Aelwen Clio (D)
5. Juli - Delyth Tlws (C)
6. rio - Aelwen Eleanor (D)
7. Huttis - Adwr Rhyawdd (A)
8. Dani - Gwalch Farquhar (D)

Luokka 4. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 10/16
1. Huttis - Dewey BRN (B) Ridden Champion I
2. rio - Gulliver (B) Reserve Ridden Champion I
3. Katzu - Gwalch Grigor (PB)
4. Juli - Gwyndaf Anwen Lowri (D)
5. Dani - Sternchen (PB)
6. Dani - Gwalch Cinderella (PB)
7. Dina - Joyhofs Leolin (D)
8. Huttis - Cardok (B)
9. Juli - Mabyn Fflur (D)
10. rio - Red Star (B)

Luokka 5. Riding Class, avoinna sektiolle A, B, C, D, PB, taso I - 8/16
1. Dani - Jameela Eleri Dawn (PB) Ridden Champion I
2. Juli - Eirias Awril (A) Reserve Ridden Champion I
3. Huttis - Chardonnay MW (C)
4. Dina - Bychan Aeron Eira (C)
5. rio - Calembel Dior (B)
6. rio - Hallows Elendil (B)
7. Juli - Greenwich's Maelor (A)
8. Huttis - Ffraid Craddock (D)

 

Paraatiponit on virtuaalitalli.
Kaiken materiaalin © dani 2011, ellei toisin ole mainittu. Kopiointi kielletty!